Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Angol érettségin a rövid...

Angol érettségin a rövid levélnél semmit nem lehet a fehér (pontozott vonal alatti) területre írni?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 19:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ne írj annál többet, mint amennyi hely van, sőt még annyit se. A megadott szószám között kell maradni, a túlírásért pontlevonás jár. Ezek nagyon tömör, lényegre törő feladatok, nem rizsa.
2015. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ennyire szigorúak?
2015. máj. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Kik szigorúak? Ez nem a tanár döntése. Az állami egységes vizsgákat törvényileg előírt szabályok kötik, a tanár csak végrehajtó robot, döntési joga nincs.
2015. máj. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
80szót írtam, de két sor nem fért el. Pedig nagyon apró betűkkel írtam direkt emiatt. És semmi feleslegeset nem írtam, na mindegy.:) kinek hogy sikerült?
2015. máj. 7. 13:26
 5/16 anonim ***** válasza:
hát ez a nyelvhelyesség nem tudom mi volt :D ott kiégtem, ültem kukán és bambultam a lapra. meg listeningből az utolsó ahol az öreg pasas nyöszörgött
2015. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
utolsó: középszinten mentél?
2015. máj. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első kettő feladatlap összegezve olyan 75% lesz (nem hivatalos megoldókulcs alapján). A listening első feladatának kb. a fél oldottam meg, a többit meg amit nem tudtam azt betippeltem. A levélírós résznél az első jó lesz, a másodiknál csak kb. 90 szó lett, mert ehhez a témához alig tudok hozzászólni (szinte ugyan azt írtam le, mint ami az eredeti levélben volt :) ).
2015. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Én is most érettségiztem előrehozottan, hát, mit ne mondjak, nem ilyenre számítottam. A reading szerintem nem volt nehéz, sőt, nálunk mindenki megcsinálta fél óra alatt. A use of nehéz volt, és kevés volt nekem rá az idő, a listening sem volt egyszerű ( https://www.youtube.com/watch?v=2AkLE4X-bbU&feature=youtu.be). A levélnél meg én nem tudom, ti, hogy vagytok vele, de én még ez előtt nem találkoztam véleménykifejtős tanácsadó levéllel. :/ Összességében nem volt egyszerű, de reménykedem.
2015. máj. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szerintem is konnyu volt a reading, de velemenyem szerint a modern technology nem 3D, mert a javitokulcs ugy irja, na mindegy. A use of English szerintem is kicsit nehez volt, de megoldhato. A listeningben a 3. tenyleg nehezen ertheto volt, bar ahogy megbeszeltem masokkal talan 1 pontot vesztettem. A listening 2. feladatanak a tipusat utalom. A level pedig...... A masodik level szerintem is szornyu volt, bar 100-120szo helyett 160at irtam, remelem nem vonnak le erte pontot...:)
2015. máj. 7. 19:22
 10/16 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, és igen középszinten mentem, előrehozottal :) valaki nem tudja, hogy a levelek hány pontosak voltak? most számolgatok, és fontos lenne mert azokkal talán még pont becsusszanok az ötösbe :D
2015. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!