Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha étteremvezető akarok lenni...

Ha étteremvezető akarok lenni akkor melyik suliba kell mennem? 15/F

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez jó. Egyik volt osztálytársam turizmus-vendéglátásra ment, mert szállodaigazgató akar lenni. Nem tudjátok, hogy ezt bárki végezheti vállalkozóival? Nem kell hozzá végzettség. Ha étteremvezető akarsz lenni, akkor legyél szakács, vagy végezz könyvelőit. Akkor legalább főzhetsz benne, vagy könyvelheted a kiadásokat.
2015. máj. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ehhez semmi más nem kell,csak pénz. Senkit nem érdekel,hogy szállodatulajdonosként van e végzettséged. Énis kereskedelmi suliba mentem,mert szállodaigazgató akartam lenni. 9.osztályos voltam mikor megtudtam,hogy ehhez nem kell kereskedelmi végzettség. Ott is hagytam,elentem egy sima gimnáziumba és teljesen más szakirányon vagyok jelenleg az egyetemen. Ha nyerek a lottón,nyitok egy éttermet. :D
2015. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Avagy egy szállodát,bár afelé már csökkent a lelkesedésem.

:)

2015. máj. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!