Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek ha a fizika tanárom...

Mit tegyek ha a fizika tanárom tanítását nem értem?

Figyelt kérdés

9.osztályos vagyok. Decembertől februárig nem volt fizika óránk, mert elment a tanárunk és csak február végén jött az új. Első félévben 4-es lettem belőle, mert rendes volt az a tanár és értettem is azt, amit magyarázott.

Februárban jött az új tanár, már kezedetektől nem volt szimpatikus..

Fegyelmezni nem igen tud.. úgy tartja az órát, hogy ha mindenki beszélget ő akoris csak magyaráz és magyaráz.

Nyilván nem csak az ő hibája, hogy nem tud tantani, mert ilyen hangzavarban én sem tudnék tanítani, de a minap azért kaptam 1-est mert elfelejtettem hozni vonalzót és így már 1,83-ra állok.

Ja és amit leírunk a füzetbe abból nem tudok normálisan tanulni.

Valaki tudna valami jó tanácsot adni?



2015. máj. 14. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem tudsz tanulni, akkor ne szégyelld megkérni az osztálytársaidat, akik értik, hogy magyarázzák el Neked. Esetleg felsőbbévesek, vagy ha anyagilag megengedhetitek, akkor marad a külön tanár.
2015. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ti is rászólhatnátok az osztálytársaitokra, hogy ne pofázzanak. Gondolom nem szeretne mindenki megbukni.


Olvasgasd a könyvet az adott anyaghoz, keresgélj neten magyarázatot, vagy pedig járj külön tanárhoz.

2015. máj. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tom Benko ***** válasza:
100%

Ha nem értesz valamit, kérdezz Tanárt, másik tanárt, osztálytársat, barátot, felsőbb évest.

Ami viszont igazán lényeges, hogy az osztályon belül ritkán hallani olyat, hogy egymást próbálják nevelni a diákok. Próbáljátok meg leállítani az órát zavaró osztálytársakat, ha már a tanár nem teszi meg.

2015. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!