Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elsős gyereknek 54%-os dolgoza...

Elsős gyereknek 54%-os dolgozatra hányas érdemjegy járna?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 09:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

1.ben semmi

9.ben 3mas

2015. máj. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy elsőben még nincs érdemjegy, de nálunk tájékozódásképpen odaírják, és a fiamnak így lett 1-es, ami szerintem "picit" kemény.
2015. máj. 20. 09:29
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
humán tárgyaknál 2-es, reálnál 2-2/3. Amúgy meg ha már elsőben ilyen 54%-os dogát ír, lesz vele gondod a továbbiakban.. szerintem csak ezért írtak rá 1-est. az elsős tananyag azért nehogy már gondot okozzon.
2015. máj. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
1es.
2015. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
2-es legalább. 50%-tól van kettes. de am kit érdekel az 1. két 3 évben a helyesírást ,olvasást ,írást kellene tanítani nem ilyen hülyeségeket írni oda szegény gyereknek.
2015. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
27%
Nézz utána, de igen,ez 1-es. Fogalmam sincs az egyik válaszoló milyen iskolába jár. Nálunk 60%-tól kettes. Nem járok hú de kemény suliba, egyszerűen ez egy új szabályzat. Persze ha a tanár kedvesebb fajta, 58%- tól adja meg a kettest. A 4% között pedig 3-4 pont van, amire nem igen adják meg a kettes alát, max akkor ha tényleg olyan a helyzet. Tényleg idéntől van ilyen rendelet, minketr is felvilágosítottak most gimi elején. Nézz utána, biztos megtalálod valahol.
2015. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
1-es.
2015. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
19%

Aki első osztályosként ilyen pocsék dogát ír abból az életben nem lesz 3 asnál jobb tanuló!


Nem bántásból mondom hanem tapasztalatból mert velem is ez volt kis iskolás elsősként hogy egyszerűen nagyon rossz dogákat írtam, különösképpen matekból meg magyarból ott is írás volt az ami nehezen ment, meg a folyékony olvasás. Igaz ezekbe később belejöttem már szerencsére, e akkor ha jobban odafigyeltek volna rám a szüleim meg a tanárok is, jobban tudtam volna teljesíteni, meg ugye akkor időben kiderülhetett volna hogy figyelemzavaros vagyok és ha azt kezelték volna időben amit utólag próbáltak behozni mert elég sok külön foglalkozásokra jártam ezzel akkor jobb tanuló is lehettem volna ami sajnos kihatott majdnem az egész életemre mert 8. osztályba 3 asnál jobb átlagot nem értem el, meg ugye a felvételim is ritka pocsék lett középsuliba így is éppen hogy egy szakközépbe betudtam kerülni hogy meglegyen az érettségim mert a mai világba alapvető dolog hogy legyen. Igaz a szakközép is nehezen ment nagyon sokat szenvedtem napi 3-4 óra tanulás sem volt sajnos elég, és ez sajnos pszichésen is elégé megterhelt hogy rengeteget tanultam és semmi nem maradt meg benne, kiégtem szinte, és depressziós lettem sajnos. Nagy nehezen az érettségim meglett bár ritka pocsék lett, de legalább mellette letudtam rakni egy szakmát amivel a helyi vegyi gyárba eltudtam helyezkedni és szerencsére elég jó fizetést kapok, de ez szinte nagy nullával megfelelő, mert elég sok hátrányom lett az életben. Ismerkedés is nehezebb számomra mert önbizalmam teljesen lerombolták plusz a megalázások akkor hogy lehetek ennyire hülye a dolgokhoz, és zárkózottabb lettem.

2015. máj. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A gyerek minden tantárgyból legalább 4-es szinten áll, de inkább ötösre, általában 90% körül teljesít, tehát ne általánosítsunk.
2015. máj. 20. 09:47
 10/24 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki a kérdést? De gondolj bele, egy 54%-os teljesítmény azt jelenti, hogy a felénél egy kicsivel többet tudott. Egy nem picit kemény értékelés, hanem reális.
2015. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!