Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ajánlanátok a Leővey Klára...

Ajánlanátok a Leővey Klára gimit Budapesten? 9-es vagyok, angol és olasz nyevet tanulok egy gimiben, de szeretnék átjelentkezni.

Figyelt kérdés
Nem igazán érzem jól magam, haladni se haladunk...volt már aki évközben elment. 3.5 volt az átlagom félévkor, most egy hajszálnyival jobb lesz. Magyar, töri megy, reáltárgyak annyira nem.

2015. máj. 21. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
honnan szeretnél átjönni?amúgy ha tényleg nem érzed jól magad akkor jó ötlet az iskola váltás,a leövey szerintem alapvetően jó suli, a színvonal átlagos de jó a közösség, a nyílt napon nekem szimpi volt ( most vagyok 8-os és leöveybe fogok járni). amúgy nem vagy ezzel egy kicsit elkésve?
2015. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az Adyból... év közben nem vettek volna át ezt már megérdeklődtem. Kell írni átjelentkezési kérelmet, jegyekkel, óraszámokkal a nyelvtanulásból stb. sajna, nem vagyok Nyekes, úgyhogy itt se tanulnám emelt óraszámban, de ahol most vagyok az nulla...Fél évig jól éreztem magam, de azóta nagyon utálom. Nyolcadikban 4,6 voltam, a központim 67 pontos volt. Eredetileg ide akartam menni de a tanári kar fele azt mondta, meg se próbáljam, esélyem sincs.A másik fele azt mondta miért nem jelöltem meg?! na így igazodjak el 14 évesen...
2015. máj. 23. 06:21
 3/6 anonim ***** válasza:
értem:) amúgy a Leöveyben nincsen olasz bár szerintem ez legyen a legkisebb bajod. hát akkor sok sikert :) lehet hogy jövőre ugyanoda fogunk járni :D
2015. máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 9.-es a Leöveyben és átszeretnék menni jövőre máshova, a közösség nagyon rossz, a legtöbb órán figyelni se lehet, olyan zaj van. Rossz az osztályom, egyedül az angolóra tűrhető.

Persze vannak olyan ismerőseim, akik szeretik, osztály és osztályfőnök függő is a dolog de én menekülök el innen, úgy lefáraszt ez az iskola, hogy suli után hazamenni is alig birok, annyira nincs erőm, és nem azért mert sokat kell tanulni, 4,5-nél nem lesz rosszabb az átlagom (otthon nem is tanultam rendesen csak mindig szünetben dogák előtt) és sportolok is mellette. Osztályomból többen is átmentek máshova már. Szóval összegzésül: szerintem gyenge, lefárasztó iskola tele kevésbé intelligens irritáló emberrel..

2015. máj. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és te hová mész?
2015. máj. 24. 07:01
 6/6 A kérdező kommentje:
És te hová mész? :)
2015. máj. 24. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!