Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetem...

Szegedi Tudományegyetem Mérnöki Karán (SZTE-MK), illetve a Debreceni Egyetem Mezőgazdasági, Élelmiszertudományi, és Környezetgazdálkodási Karán (DE-MÉK) karán lehet-e egyből halasztós évvel kezdeni? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

4 év gimis év után nem vettek fel első ízben egyetemre, elkezdtem egy 2 éves technikusi képzést, közben viszont újraérettségiztem (most) és felvételiztem, eredmény ugye még értelemszerűen nincs, de ha a szóbelivel nem rontom el, akkor szinte biztos, hogy felvesznek, de be szeretném fejezni a technikusi képzést is, amiből ugye lenne hátra még egy évem, kérdem én, hogy lesz-e rá lehetőségem, lehetséges-e egyből halasztós évvel kezdeni? Két passzív félévről lenne szó, azt hiszem így nevezik.

Egyébként a sorrendem:

1. Szeged, Gazdasági és Vidékfejlesztési Agrármérnök

2. Debrecen, Környezetgazdálkodási Agrármérnök

3. Szeged, Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Gépészmérnök

4. Debrecen, Mezőgazdasági mérnök


Ha van olyan szak az adott intézményben, amit te is jelöltél, vagy ott tanulsz, esetleg tanultál, kérlek írj egy privi üzit! :) Válaszokat előre is köszönöm, 19/F Békés megyéből.



2015. máj. 21. 14:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!