Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gépgyártástechnológiai technik...

Gépgyártástechnológiai technikusin tanítanak gépszerelést?

Figyelt kérdés
Most vagyok 11.-es.Érettségi után erre a szakmára szeretnék menni.Tudom,hogy itt inkább forgácsolási eljárásokat,AutoCadet-,tervezést és CNC-t tanítanak,de tanítanak ilyen gépszerelést is?Pl.meg tudnák szerelni egy Ladát,ha elvégezném ezt az iskolát?

2015. máj. 24. 18:07
 1/1 anonim válasza:

Én most fogom letenni a szakmát. Jeles írásbeli + gyakorlati eredményt értem el, már csak a szóbeli van.


Mivel nem vagyok nagy gépjármű fanatikus és bonyolultabban nem szereltem autókat, ezért maximum ha az életem múlna rajta "talán" akkor.


Suliban szerelésen vettünk tengelyek csapágyazását, alakkal záró kötések létrehozását-szerelését, zsugor kötések, sajtolásos eljárásokat. Autókról maximum a fogaskerékhajtásnál, csapágyazásuknál volt szó.


De pl: 2 osztálytársam, egyik ladákat-golfokat szokott szétszedni/összerakni, a másik pedig simsonokat (ők persze vagy maguktól vagy rokonság által tanulták meg ezeket a dolgokat). Én meg pl esztergagépet tudnék összerakni :D

2015. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!