Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma Tanítási szünet van a...

Ma Tanítási szünet van a középiskolákban? (feb.26)

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ööööö nem tudom.A lányom ment suliba.De a fiam nem.Igaz ő még ált.iskolába jár.Valami értekezlet van a tanátoknak.Konkrétan melyik suli?

Mert így általánosan szerintem nincs.

2010. febr. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
A mi városunkban nincs, csak nyelvi szóbeli felvételi van az iskolánkban, ezért egyes osztályoknak nem kellett bemenniük.
2010. febr. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindegyikben van szünet,miért is lenne az?Max csak ott,ahol a tanárok elmentek kirándulni,vagy mondjuk ott,ahol megbeszélés van délelőtt a tanároknak..de am általánosban nem szokott ilyenkor szünet lenni,nekünk sem volt:P ilyet ugysem hallottam még h. febr.26.-a az szünet..o_O
2010. febr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%
HEHE! Nekünk egész héten szünet volt! Éljen a síszünet!
2010. febr. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!