Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Boronkay koli vélemény?

Boronkay koli vélemény?

Figyelt kérdés

2015. máj. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Már két éve itt vagyok. Sokan szeretnek itt lenni, és én sem tagadom le, hogy megvannak a dolog előnyei, de szerintem mielőtt idejössz, jó ha tudod a dolgok árnyaltabb verzióját is.


1. A kaja nem a legjobb. És nem is a legegészségesebb.

2. Nincs mindig meleg víz, főleg a lány részen.

3. Az egyik szárnyban rohadnak a falak.

4. Minden héten megígérik, hogy megcsinálják a wifit, de igazából soha nem volt még jó szerintem.

5. Nincs magánéleted, mert a szobákat elválasztó falak papírvékonyak és van, hogy a folyosó is visszhangzik.

6. Ha kihúzod a gyufát a nevelőtanárnál, nagyon rád tud szállni, egy ideig figyelmen kívül lehet hagyni, de hosszútávon idegesítő.

7. Hozzá kell szoknod, hogy megkarcolod a kezedet a bejárati ajtónál, akkor a kolesz másik végén már úgy ismerik a sztorit, hogy a kórházban haldokolsz.

8. Ja, és hierarchia van...

2015. jún. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt:D sokat segitett komolyan
2015. jún. 6. 23:22
 3/4 anonim válasza:

Viszont van a koleszban valami jó is amiket persze kihagytál !! A nevelőtanárok mindig meghallgatnak,nagyon jó a közösség,vannak finom kaják is,tanulsz egy kis önállóságot,jó programok is vannak, közel vagy a sulihoz ...

De saját véleményt csak akkor tudsz alkotni ha kipróbálod !

2015. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó, akkor leírom az előnyeit, nehogy úgy tűnjön el akarlak űzni innen.. :D


1. Néha vannak finom kaják, főleg amikor ilyen kisebb ünnepségek vannak (pl.: mikulás, karácsony, nőnap, búcsúztató stb.)

2. Ha nem jó a kaja, a CBA öt percre van. Egész jók az árak és azt hiszem, 9-ig nyitva van.

3. Ha jó szobatársakat fogsz ki, akkor év végére már el se akarsz jönni a koliból. De ha nem, akkor se kötelező velük lenni minden percben.

4. Az esti kimenők általában jók szoktak lenni...:)

5. Elég 7:55-kor elindulni a suliba, és ha ott hagytál valamit a szobádban, valamelyik szünetben visszaszaladhatsz érte.

6. Valamilyen szinten rá vagy kényszerítve a tanulásra, vagy legalábbis van motivációd: 4 felett szobás tanulás, 4,5 felett pedig konkrétan azt csinálsz, amit akarsz.

7. Figyelembe veszik, ha jársz valamilyen külön órára. Pl.: szakkörök, zeneórák, edzések stb.

8. Bár a szobádba nem vihetsz fel külsősöket, sem rokonokat, de az aulában akármikor behozhatod őket (bár azért jobb, ha kolin kívül találkoztok)

9. És sose unatkozol :D

2015. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!