Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi tartozik bele az általános...

Mi tartozik bele az általános műveltségbe? Holnap szóbeli, de nem tudom miből készüljek.

Figyelt kérdés
Szóval az értesítőben az állt, hogy általános műveltségről fognak kérdezni.. De mégis MI tartozik ebbe bele?
2010. febr. 26. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Általános dolgok.

Pl. legyen ön is milliomosba is inkább törit, irodalmat kérdeztek. Van még zene, stb.

2010. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Huh... Amikor én felvételiztem középsuliba (ezer éve) olyanokat kérdeztek, hogy ki a miniszter elnök, Magyarország királyság-e vagy köztársaság (köztársaság), meg a szokásosat, hogy mit csinálsz szabadidődben, sportolsz-e, szeretsz-e olvasni, ha igen akkor mit... stb. Ilyeneket fognak kérdezni, nem kell félni. :-) Aztán majd írd meg, hogy sikerült! 22/L
2010. febr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ha úgy vesszük, egész jól sikerült. Néha belezavarodtam saját magamba.. Eléggé izgultam. Megkérdezték mit vettünk legutóbb fizikából, és hirtelen csak annyi jutott eszembe hogy anód katód.. XD Meg ilyenek voltak, hogy mesélj magadról. Remélem felvesznek.. a nőcit viszont nm felejtem el, olyan félelmetesre volt kisminkelve.. Oo
2010. febr. 27. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

Na látod, túlélted! :-)

Melyik középsuliba voltál felvizni?

2010. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aznap a Budaiban voltam :D Holnap megyek a Szemerébe... izgulok megint :S:S
2010. febr. 28. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!