Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek sem érdemes a...

Szerintetek sem érdemes a biosz szóbelire tanulnom már? Bukjak meg?

Figyelt kérdés
Na, az a helyzet, hogy előrehozottan már tettem érettségit földrajzból, tehát az 5. tárgyam megvan ígyis. Bioszból és angolból is emeltezem idén, a biosz nagyon rosszul sikerült, de még nem tudom, pontosan hogyan. Azt tudom, hogy az álomszakra nem lesz meg az elegendő pont. Úgy gondoltam, hogy felesleges már a bioszra készülnöm, mert biztos bukás lenne belőle, és inkább az angolra koncentrálok, mert ott még van esélyem, az jól sikerült. Szerintetek jól teszem?
2015. máj. 28. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tényleg ez a helyzet,szerintem én sem tanulnék
2015. máj. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem kell a továbbtanuláshoz, inkább az angolt

gyakorold

2015. máj. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bár nem rossz az sem, ha van bioszból érettségid -

Legfeljebb, ha nem olyan jól sikerül még mindig elmehetsz majd javító érettségire, ha gondolod

2015. máj. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!