Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyolcadikos vagyok és mindig...

Nyolcadikos vagyok és mindig kitűnő tanuló voltam ugyanakkor eléggé elrontottam ezt az utolsó félévet felvettek egy elég jó gimibe. Lehetséges ha esetleg két jegyet rontok akkor elküdenek? (beiratkozásnál)

Figyelt kérdés

2015. máj. 28. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kell még leírni, hogy a 8. év végi jegyeket le se szarják?
2015. máj. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fel vagy véve, gyerek! Magyarország jogállam (elvileg). Ha kaptál egy döntést, akkor az úgy van! Nem játszhatnak emberekkel összevissza, nem dobálhatják őket kényükre-kedvükre. Ennyi állampolgári ismeretednek 14 éves korban is kéne lennie!
2015. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazuk van az előttem szólóknak. Ha felvettek egy suliba, akkor csak arra vigyázz, hogy ne bukj meg semmiből.

Sajnos a nyolcadikosok a központi felvételi megírása után csak lógatják a lábukat. Remélem szeptembertől újra elkezdesz majd tanulni!

2015. máj. 29. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jaj, ne már -

Ne ezzel foglalkozz, hanem hozd ki a legjobbat ebből

a félévből

2015. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

A végén kiderül, hogy tornából nem leszel ötös

Az meg nem is számít sehova, ne foglalkozz vele

2015. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valszokat es igen azon leszek hogy tanuljak mint allat jövő evben... Csak most ossze jott par rossz doga jegy.... Es kicsit elrontottam az evvegim
2015. máj. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!