Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy egyetemi képzés megszűn...

Ha egy egyetemi képzés megszűnik, akkor azok, akik még arra járnak, befejezik az utolsó kifutó képzést. De mi van akkor, ha valaki passziváltatott és csak egy évvel később fejezné be, amikorra viszont már megszűnt?

Figyelt kérdés
2015. máj. 30. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogyan szűnt meg a képzés. Valószínűleg egy másik egyetemmel kötött szerződés szerint folytathatja máshol a tanulmányait.
2015. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanez a kérdés fennáll azokra is, akik valamilyen okból csúsznak. Én úgy gondolom, nem úgy szűnik meg egy képzés, hogy akkor sziasztok, hanem a tárgyakat még meghirdetik x ideig. Nálunk a TVSZ szerint ezt így kell csinálni.
2015. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy értelmeztem a kérdést, hogy az egytem is megszűnik. Ha csak a szak, az nem jelent nagy gpndot, hiszen sok közös tárgya lehet más szakkal, ós valahogy megoldják, hogy meghírdessék a többit, amíg szükséges.
2015. máj. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szükséges tárgyakat x(nálunk x = 10 év) ideig még kötelező meghirdetni.
2015. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!