Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van értelme így gazdasági...

Van értelme így gazdasági szakra menni?

Figyelt kérdés
Tehát a lényeg hogy alapvetően 5-ös voltam matekból, viszont az érettségit iszonyatosan elrontottam kb 2-3 lesz. A matek alapvetően érdekel, és szeretek is vele foglalkozni, de ezzel az eredménnyel eléggé elbizonytalanodtam.

2015. máj. 30. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Én ugyanígy vagyok, csak biosszal. De úgy döntöttem, egyelőre nem erőltetem, ha az érettségi nem sikerült, akkor mi lesz velünk egyetemen?!

Nincs valami más, amiben erőlködés nélkül jó vagy? Nálam ilyenek a nyelvek.

2015. máj. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nyelvekből én is jó vagyok, de magában azzal mégis mire megyek?
2015. máj. 30. 19:08
 3/6 anonim válasza:
Szerintem attól, hogy nem sikerült olyan jól a matek érettségid, még ne mondj le a matekról. Nekem sem lett jó, 53% lett, de figyelmetlenségből adódóan.. Attól még ugyanúgy gazdagaságira megyek, mert szerintem mindent meg lehet tanulni, ha szán rá időt az ember. Ne keseredj el az érettségi miatt, nem hinném hogy az korrektül tükrözi a valódi tudást. Menj nyugodtan gazdasági szakra :) hajrá!
2015. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem válaszolóval. Elrontottad, de mint említetted mindvégig 5-ös voltál. Egyetemen/főiskolán sokkal jobban oda fogsz figyelni, ráadásul ott az ember sokkal többet fog gyakorolni, tanulni. Szerintem felesleges emiatt feladnod az álmodat. :)
2015. jún. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer elrontottad? Nagy ügy!

Egyetemen talán meg is fogsz bukni belőle! De ettől függetlenül még simán élvégezheted a szakot... Ne törödj egy egyszeri rossz eredménnyel..

2015. jún. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megfogom mindenképp próbálni. :)
2015. jún. 1. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!