Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyarországon van bentlakásos...

Magyarországon van bentlakásos iskola? (sürgős)

Figyelt kérdés

van magyar országon bentlakásos gimnázium? És ha van akkor hol? Illetve mit gondoltok a bentlakásos iskolákról? például mennyire szigorúak általában? És milyenek a diákok? És az ilyenek fizetősek?(mennyi kb?)

(olyan kéne ahova lányok is járhatnak nem csak fiúk vagy esetleg csak lányok) köszi előre is a válaszokat :)



2015. máj. 31. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
35%

persze, van gimnázium ahol van kollégium

nálunk úgy volt, hogy minden évfolyamban volt egy ilyen osztály

az hogy mennyire szigorú, iskolafüggő

van ahol fizetős, van ahol nem (árat nem tudok mondani, én nem ilyen osztályba jártam)

2015. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hol vannak ilyen iskolák?(vagy pl hol van az ahova te jártál?)
2015. máj. 31. 14:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Pl. Pannonhalma -
2015. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik megye?
2015. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alapvetően pest közeli talán jobb lenne,de mindegyik érdekel(ugyhogy mindegy melyik megye)
2015. máj. 31. 15:47
 6/7 anonim ***** válasza:

én székesfehérvári vagyok, szóval amit mondtam az itt van

de ismerősöm (ő is fejér megyei) kollégista, azt tudom hogy az ingyenes is, de ott csak ő volt az, mert nem akart bejárós lenni

megbeszélte az iskolával, hogy a közelben szeretne kollégiumban lakni és megoldották (egy másik iskola kolija)

amúgy Budapesten is biztos van ilyen

2015. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, nézz utána a Patrona Hungariae Gimnáziumnak
2015. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!