Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaptatok már levelet a Gundel...

Kaptatok már levelet a Gundel Károly Szakképző Iskolából? (Felnőtt képzés)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelentkeztem felnőtt képzésre(cukrász) és elküldtem az iskolának a szükséges dokumentumokat válaszborítékkal együtt.

Az iskola honlapja azt írta,hogy május 15.-ig kapok választ,hogy felvettek-e vagy sem.

A levél nem érkezett meg ezért felhívtam az iskolát és azt mondták,hogy még nincs eredmény.Május végéig küldenek levelet.Sajnos még nem jött meg.Úgy tudom,hogy akkor is küldenek,ha nem vettek fel.

Másnak már kiküldték?

Köszönöm a válaszokat.


2015. máj. 31. 14:20
 1/5 anonim válasza:
Szia! Nekem, és egy másik ismerősömnek is kiküldték már régen.Már alkalmassági vizsgálaton is voltunk .
2015. máj. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi a választ.

Milyen képzésre jelentkeztetek?

Egyik ismerősöm pincér képzést jelölte be és fel is vették.

Egyszerűen nem értem,hogy én miért nem kaptam levelet.Ha nem vettek fel,akkor az oké,de akkor küldhették volna azt,hogy elutasítottak.Iskola honlapján írják,hogy akkor is küldenek válaszlevelet,ha nem veszik fel az adott személyt.

2015. jún. 1. 14:59
 3/5 anonim válasza:
Mi szakács képzésre jelentkeztünk. Fogalmam sincs miért nem küldtek neked papírt. Szerintem hívd fel az iskolát.
2015. jún. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam az iskolát...

A héten küldik ki a leveleket.Már többen hívták ez ügyben a tanügyi irodát.

2015. jún. 2. 18:09
 5/5 A kérdező kommentje:
Osztálytársak leszünk :)
2015. jún. 19. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!