Van esélyem bejutni?

Figyelt kérdés
Szóval, én a Kölcsey gólyatáborában, csak várólistára kerültem, kb. ott is 15-20 helyen. Azok akik az előző években esetleg ugyanígy jártak, vagy tudnak valamit erről, szerintük van még rá esély, hogy bejutok, vagy inkább hagyjam? Mert ha nincs rá esély, akkor elmegyek egy másik helyre, ami pont ugyanabban az időben lesz...

2015. jún. 3. 07:29
 1/5 anonim válasza:
Szia! Én ott voltam és regisztráltattam szóval biztos találkoztunk!:) Tavaly még a 14.-dik ember bekerüpt a várólistáról, tshát nem lehetetlen. Már most van olyan ember aki a várólistáról bekerült, ugyanis egy valaki már vissza us mondta. Tehát nem mindegy, hogy huszadik vagy tizenötödik vagy e! Még egy fontos szempont, hogy szerintem nem érdemes másik gólyatáborba menni csak azért mert ide nem jutottál be, mert a suli ettől függetlenül szuper! :) Ha nám másik gtb-re gondoltál akkor bocsi:D És a legfontosabb, hogy ne leseredj el akkor se, ha nem kerülsz be,ert ősszel még renveteg program lesz szervezve a gólyáknak, gondolok itt a gólyanpra, gólyabálra stb. Tehát biztos jogy nem fogsz kilógni az osztályból! Én pl már meg sem tudom mondani hogy nálunk ki nem volt gólyatáborban, anmyora összatart az osztály! :) Végeredményben sok sikert, remélem találkozunk a táborban, ha pedig nem akkor sose búsulj! :)
2015. jún. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
.
2015. jún. 7. 11:29
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Akkor te most kilencedikes vagy?

2015. jún. 7. 11:30
 4/5 anonim válasza:
Igen, idén voltam gólya. :) milyen osztályos leszel?
2015. jún. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
9/knyG :) Francia
2015. jún. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!