Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóban való felelésre adhatnak...

Szóban való felelésre adhatnak témazáró (piros) egyest ami duplának számít? 11-ik osztály

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogyne adhatna. Nálunk vizsgajegyet is adtak, ami 4× szorzót jelentett...
2015. jún. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi anyagból kérdez. Egy-két lecke anyagából nem. És az ilyen súlyú feleletet illik előre bejelenteni, mint ahogy a témazárót is.
2015. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Melyik tantárgy?
2015. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem kapsz már egyest, akármelyik tárgy
2015. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Matekból ma kaptam szóbeli felelésre egyest amit duplázunk mivel pirosat vagyis Témazáróra adta. Múlt héten kellet volna megírnom de nem voltam és szóban hívott ki de nem jött össze mert a szóbeli nem megy ha táblánál vagyok. Légyek hogy így adhatnak duplás egyest?
2015. jún. 3. 20:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha a témazáró egészét kellett lefelelni (az mondjuk sokáig tarthat), akkor igen.
2015. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!