Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire elfogadott a gépész...

Mennyire elfogadott a gépész Bánkiról kikerülvén?

Figyelt kérdés

Energetikát jelöltem meg első helyen, utána gépész Bme-n. Utolsó helyen pedig Óbudai Bánki Donát gépészt tettem.

Szóbelim nem lett épp a legjobb, valószínűleg 370 pont körül leszek, ami nem elég az elsőre. Másodikra sem.

Utólag bánom, hogy nem a járműmérnököt jelöltem, de azt néztem korlátoltabb vagyok egy gépészhez képest.


Angol s német középfokú nyelvvizsgám van. Tervben van nekem, a külföldi munkavállalás.


Mit gondoltok itthon s külföldön mik a lehetőségeim így?



2015. jún. 6. 22:21
 1/2 anonim ***** válasza:

csak az óbuda! hotel terminus vár szeretettel

a diploma ugyan olyan, mesterképzésre még mehetsz BME-re akarsz


semmi nincs a BME-n ami az óbudain ne lenne

első két évben nincs annyi felesleges hülyeség se

2015. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%

Kérdezônek:

A két nyelvvizsga (fôleg ha tényleges nyelvtudás is van mögötte) igen nagy plusz lesz munkavállalás terén, de ha teheted, a németed fejleszd minél magasabbra, ha külföldön akarsz dolgozni gépészként. Diploma szempontjából az elején talán többet ér a BME-s, de pár év tapasztalat után már tökmindegy lesz. Képzés szempontjából pedig a BME is igen tré sajnos :)


Elsônek:

Ugye azt tudod, hogy ha így alkotsz véleményt bármirôl (ahogy most épp az Óbudairól tetted), az mocskos nagy negatív reklámként hat, tekintve, hogy úgy írsz, mint egy szefós?

2015. jún. 7. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!