Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Eszterházy Károly Főiskola,...

Eszterházy Károly Főiskola, mozgókép. Ki mikor gyakorlati vizsgázik?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok van-e valaki itt, akit ugyanarra a napra osztottak be, mint engem. Én Június 22. :)

2015. jún. 8. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
9.00
2015. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mi ketten vagyunk itt. :D

Összesen 96-en jelentkeztek egyébként

2015. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyire öltözöl ki?
2015. jún. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hoppá, nem figyeltem a válaszokat. :D Na mindegy, megvolt, nehéz volt, de max pontszám lett. :D
2015. jún. 23. 17:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok hozzá, nem is gondoltam volna hogy kiosztanak maximum pontot. Azt nem tudod esetleg milyen kamerát adnak?
2015. jún. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Igazából úgy vettem észre, hogy szóban nagyon nagyon szigorúak, de pontozás terén nem annyira, nálunk mindenki nagyon magas pontszámokat ért el. Gondolom nekik is az a céljuk, hogy minél több jelentkezőt felvegyenek.

Kamerát nem tudom milyet adnak, mert én sajátot vittem. Az egyik ember meg behúzta amit ott adtak, és nem jött vissza vele...

2015. jún. 24. 21:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Komolyan??

Ez nagyon durva. Remélhetőleg attól még mi kapni fogunk, amiért előfordult ilyen eset.

2015. jún. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért biztos adnak. :) Csak elég gáz, hogy valakinek van pofája ilyet tenni...
2015. jún. 27. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!