Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Osztatlan tanárképzésre kell...

Osztatlan tanárképzésre kell külön egy motivációs levél és egy önéletrajz, vagy csak egy motivációs levél?

Figyelt kérdés

Mert a felvin így írják: "motivációs levél, önéletrajz", viszont csak egy dokumentumot kell feltölteni, és ez egy kicsit megkavart...Tehát egy motivációs levelet várnak, önéletrajzi adatokkal megspékelve?


Bocsi ha hülye kérdés,a segítséget előre is köszönöm!



2015. jún. 9. 10:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak motivációs levél kell. Röviden pontokba szedve belecsempészhetsz néhány önéletrajzi elemet.


Amúgy még nem voltál tanár alkalmasságin? Azt hittem, hogy azt már be kellett küldeni az intézménybe.

2015. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezek szerint jól gondoltam. :D

Majd június vége felé kell mennem a beszélgetésre.

2015. jún. 9. 12:38
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok szerencsét! Nem kell miatta aggódnod. :)
2015. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást, reménykedem hogy ezen nem fog múlni a dolog :D
2015. jún. 9. 15:22
 5/9 anonim ***** válasza:

Hova jelentkeztél, és milyen szakra?


Amúgy tényleg ne aggód túl, fölösleges. (:

Majd az igazolást is töltsd fel, amikor megkapod.

2015. jún. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezt jó hogy mondod, eddig nem is tudtam hogy olyat is kapok.

Miskolcra jelentkeztem angol-magyarra.

2015. jún. 9. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tavaly az ELTE alkalmasságija után nem kaptam, hanem azt automatikusan az intézmény töltötte fel. Nekem csak a motivációs levelemet kellett feltöltenem.
2015. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A DE biztosan add (idén is adott ezt 100%-ra tudom), az SZTE tavaly adott az ismerőseimnek (idén nem tudom), és felkellet tölteniük a rendszerbe.
2015. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem nincs itt ismerősöm, de ha adnak, de akkor majd az alkalmasságin rákérdezek. :)
2015. jún. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!