Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki aki nagyon jol ismeri...

Valaki aki nagyon jol ismeri a Pallagi balashazy janos szakközépiskolát tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Jovore oda szeretnek felvételizni oda. Mezőgazdasággal szeretnek foglalkozni. Az ev végi atlagom 4,5 vagy 4,6 lesz. Nagyon neki fogok feküdni a felvetelinek ha mondjuk egy 65-80 pontos felvételit írnék akkor felvennenek? Es ha mondjuk csak 50-70 korul lenne? Milyen ott a társaság? Nem szeretnek sznob suliba menni ahol ki kezdenénk. A tanarok normálisak? Amit tudtok legyszives írjatok meg nekem nagyon szeretnek oda menni.
2015. jún. 11. 17:01
 1/2 anonim válasza:
Én is oda jártam, mezőgazdasági szakra. Ezzel az átlaggal simán bekerülsz és még egy darabig ilyen jegyeid is lesznek. Nekem nem kellett felvételit írnom, mert az átlag alapján felvettek. Mikor én oda jártam nagyon jól éreztem magam, szerencsére jó osztályom volt, de hogy te milyen társaságba fogsz kerülni, azt nem lehet tudni. A tanárok átlagosak, vannak szigorú fapofák, de vannak nagyon jófejek is. Emlékeim alapján még a legcsendesebbek is nagyon hamar feloldódtak és hamar kinyílt a szájuk, a sok közös gyakorlat sokat segített ebben.
2015. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen,hogy válaszoltál a kérdéseimre.

Reményeim szerint oda fogok menni.

2015. júl. 29. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!