Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az gáz, ha 9-10...

Szerintetek az gáz, ha 9-10 orakat tanulok a dogakra es 3 masnal nem kapok jobbat? Nemzetiségi suliba járok és a tantárgyak nagy részét németül tanulom.10 gimnazista lány. A helyesitrasert bocsi de elszoktam a magyar helyesirastol.

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Lehet, hogy picit túlterheled magad, ezért nem annyira marad meg a fejedben a tananyag.

Óránként próbálj meg 10-15 perces szüneteket tartani, azalatt az idő alatt bekapni valamit, az segíthet. Most érettségi időszakában én is rengeteget tanulok, és amióta tartok rövidebb szüneteket jobban megmarad az fejemben minden. :)

2015. jún. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne is mond en egesznap tanulok a szobelire es egyszeruen egy tetel/nap amit haladok aztan mar csak 4-5 napom van nem tudom mi lesz

De nalam az lehet a magyarazat,hogy a keso nyari/oszi idoszakban jobban megy a tanulas. Egyszeruen ez a majus/junius idoszak nem az enyem

Tobb vizsgam is volt mar szeptemberben es mind nagyon jol sikerult es akkor sem tanultam kevesebbet vagy tobbet.

2015. jún. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat , de ezt a 10-15 perces szüneteket is huzamosabb ideig csináltam és nem segített. Így az osztályfőnököm aki amugy is utál , baszogat hogy hülye vagyok , pedig órákon jól dolgozom.
2015. jún. 13. 08:45
 4/7 anonim ***** válasza:

Az alatt mit ért,hogy hülye vagy?

Buta vagy? Vagy mi?

Ne foglalkozz azokkal,akik csak a rosszat tolják az arcodba.Nekem olyan dolgokat vágtak a fejemhez sokszor,hogyha azokra hallgatok most tényleg ott tartanék ahova kívántak.Had meséljem el neked röviden a kis sztorim. Már általános iskolában a matek tanárommal kezdődött,aki azt mondta nekem valami jó szakmát kéne tanulnom ,magyarul hülyének tartott, már ott is folyton gáncsoltak a tanárok kicsit különc is voltam. Középiskolában azt vágta a fejemhez a töritanár,hogy nekem nem szabadna itt lennem , magyarul,hogy megint csak hülye vagyok, szenvedés volt a középiskola is,többször próbáltak megbuktatni végleg, volt olyan tanár,aki nyíltan bevallotta,hogy akit a tanári kar kinézett magának azt előbb vagy utóbb eltávolították az adott osztályból rosszabb esetben az iskolából vagy így vagy úgy. Nálam kismillió ilyennel próbálkoztak, mondanom sem kell,ha azokra az emberekre hallgatok,akik megpróbáltak keresztbe tenni nekem és engedek az elképzeléseimből ,ma még érettségim se lenne.

2015. jún. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Végül annyiban győzedelmeskedtek,hogy az ő akaratuk érvényesült mivel mégis csak ők javították/értékelték az érettségim, ez a százalékokon is csúnyán meglátszott. Igaz részben,azért,mert akkor nem tartottam fontosnak részben pedig tudtam,hogy annál a tanári karnál felesleges is erőlködnöm így a hármas alsó határát sikerült elérnem. Mondanom sem kell,hogy a magyar tanárom kaján mosollyal az arcán kérdezgetett a hogyan továbbról :). Azóta összesen egy tanár kért bocsánatot ,mivel mégis csak szorult belé némi emberség is és valahányszor találkozom vele mindig megkérdezi,hogy nem haragszom-e rá.
2015. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat sokat segít nekem. Amugy igen butának nèznek,és az összes tánár csak ki akar baszni velem. ( elnézést a kifejezésért ) pszihologushoz küldenek , hogy depressziós vagyok és nehogy kárt tegyek magamban , pedi semmi ilyen tervem nincs , hülye is lennék. Csak egyszer leestem suliban a lépcsőről és poénkodtam vele ennyi.
2015. jún. 14. 05:48
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és had ne mondjam hogy ezek miatt sokat idegeskedek és kicsit híztam is emiatt és a tanár még az orromra is köti hogy b+ ne zabáljál csokikat. Mikor amugy utálom a csokit és nem is eszek sokat. Hát kb ennyi lenne a kis történetem.
2015. jún. 14. 06:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!