Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki nyolosztályosban most...

Sara26 kérdése:

Aki nyolosztályosban most lesz 7. -es nem fél?

Figyelt kérdés
Szóval én is most megyek (ill. jövőre ) és már most félek az új tantárgyaktól...:(

#gimnázium #félelem #új tantárgyak
2015. jún. 13. 13:03
 1/5 anonim válasza:

En most ballagok.

Hatodikas koromba en is feltem az uj tantargyaktol,de nem kell!

Annyi,hogy a kemiat es a fizikat MINDIG tanuld, mert ha egyszer lemaradsz nagyon nehez lesz bepotolni.

Amugy semmi nehez nincs ezekbe a tantargyakba,ugyanolyanok mint a tobbi.

Bar ha human beallitottsagu vagy a fizikaval kuzdened kell majd.De nem nehez!A hetedikes,a nyolcadikas mar inkabb. :)

Szoval ne felj! Nem kell :D

2015. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milyen új tárgyaid lesznek? :)
2015. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Gondolom, fizikara,kemiara, es foldrajzra gondol. :)
2015. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az a legjobb, hogy félsz tőle, mert akkor komolyan veszed. Ezen a félelmeden akkor tudsz enyhíteni, ha tanulod ezeket. Mellesleg tényleg nem egyszerű a hetedik.


Csak példának, én nagyon paráztam hetedikben, tanultam folyton, mert éltem, hogy elbukom az új tárgyakat. Erre kitűnő lettem.

Ellenpélda: Az egyetemtől nem féltem, nem vettem komolyan, és az eredmény az lett, hogy másfél éve mást sem csinálok, mint próbálom helyrehozni azt amit az első félévben elrontottam.


21F

2015. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jövőre megyek 7.-be, és méghozzá nyolcosztályosba, és én is kicsit félek! :)
2015. jún. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!