Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szóbeli póttétel húzása hogy...

Szóbeli póttétel húzása hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Ha pl. kihúzok egy olyat, amiben nem vagyok annyira biztos, azt megpróbálhatom kidolgozni, vagy egyből be kell jelentenem hogy póttételt szeretnék húzni?

2015. jún. 13. 15:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk volt egy csaj magyaron, aki mondta a tanárnak,

h rossz tételt húzott, azt mondták neki azért próbálja meg (gondolom meg akarták nézni össze bír-e szedni elegendő pontot) és amikor nem jött össze elegendő pont, akkor mondták neki, hogy hát sajnos akkor húzzon másikat

2015. jún. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem neked kell "bejelenteni" (bár mondhatod nekik),

de nem tanácsos, inkább próbáld meg magad összeszedni

Mert olyan is lehet, h valki szól (kamuból), hogy hát azt a tételt ő nem tudja, hogy húzhasson másikat - második húzásnál viszont már csak kettest kaphat

2015. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Aha, csak az a kérdés, hogyha kiülök és nem tudok semmit se és az esetleges kérdésekre se mennek a válaszok, akkor húzhatok másikat, vagy kampec?

Igazából a minimumra megyek, mert csak nagyon maximális szóbelikkel lehetne jobb jegyem mint ami most kinéz.

2015. jún. 13. 16:09
 4/8 anonim ***** válasza:
És hogy lehet ennyit nem tudni? Jó ég, én csak annyit tudtam elmondani a témából nyelvtanból ami a papíron volt. Mégse húzattak velem pót tételt.
2015. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mert elcsesztem az időmet, és tárgyankénti 20 tétel megtanulása helyett csak 15 lett beütemezve az utolsó napokra.Így megmarad a rizikófaktor.

Vagy esetleg nem jut eszembe semmi az adott témából, arra az esetre se rossz ha ezt tudom.

Jaa, és nem azt kértem hogy ítélkezz hanem hogy hogy zajlik a póttétel húzása.:)

2015. jún. 13. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem jelentesz be semmit. Nem a te dolgod. Majd a kérdező tanár az elnökkel együtt húzat, ha nincs meg a 12%-od.
2015. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor a póttétel csak valami legenda:)
2015. jún. 13. 16:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül nem került rá sor, sikeres érettségit tettem, köszi a válaszokat!: )
2015. jún. 17. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!