Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jó tanulási módszert...

Milyen jó tanulási módszert ismertek többszáz oldal hatékony elsajátítására viszonylag rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
Elsőéves orvostanhallgató vagyok, és az első vizsgaidőszakom ráébresztett, hogy a gimnáziumi tanulási módszerem nem valami hatékony ekkora mennyiség esetén. Szóval várom a tapasztaltabb egyetemisták, főiskolások ötleteit!
2010. febr. 28. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


hát én nem orvosis vagyok, így gondolom ott azért ez keményebb. Én azt csinálom, hogy veszek egy szövegkiemelőt és először elolvasom és amik fontosabbak azokat kivastagítom, majd utána csak ezeket elolvasom.

2010. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Most ezt a módszert próbálom követni, csak nem tudom tart-e az így szerzett tudás a vizsgáig/demoig. Azért köszönöm a gyors választ! :)
2010. febr. 28. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Kipróbálod és vagy bejön vagy nem. De készülj, mert ez nagyon jó agyzsibbasztó módszer:)
2010. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!