Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AZ ELTE-TKK-ra felvett diákok...

AZ ELTE-TKK-ra felvett diákok a választott tanár szakpárnak megfelelően a TTK-ra vagy BTK-ra járnak majd órára? Aki így BTK-ra kerül, mint tanár hallgató azt is lefogják nézni, mint "bölcsész"?

Figyelt kérdés

2015. jún. 18. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a TTK-s óráid a TTK-n, a BTK-sok a BTK-n lesznek, plusz a tanári modulok a PPK-n. sok ingázás. komolyan az a legnagyobb gondod, hogy ki néz majd le? akkor miért nem választottál tisztán TTK-s szakpárt?
2015. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első mondja:

TTK-s órák a Lágymányosi Campuson,

BTK-s órák az Astoriánál a BTK Campusán,

és a PPK-s órák a Kazinczy úton lesznek.

(ha megmondod, mi a szakpárod, talán még azt is meg tudom mondani, melyik épületben)


Én félig BTK-s, félig TTK-s voltam tavaly (csak aztán ott hagytam).

Az mondták még a gólyatáborban, hogy majd úgy is ki fog alakulni egyfajta kari identitásunk, hogy inkább TTK-snak érezzük magunkat vagy bölcsésznek :D Én már akkor tudtam, hogy 100% bölcsész vagyok. És emiatt sosem néztek le.

Ez a fajta „lenézés”, amire gondolsz, inkább csak poén formájában jelenik meg, de tény, hogy a dupla TTK-sok szerintem úgy gondolják, hogy amiket ők tanulnak, sokkal nehezebb és hasznosabb, és ők jobbak. Természetesen nem mindenki, sőt, ők inkább kevesebben vannak. Ismerek rengeteg jófej TTK-st, akik tudják, hogy ők például soha nem lennének képesek bármilyen bölcsészszakot elvégezni :)

2015. júl. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!