Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek aki az Szte-fok-r...

Van köztetek aki az Szte-fok-ra jelentkezett és megvannak már a biztos eredményei (pontjai)?

Figyelt kérdés
2015. jún. 18. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 412 pontom van, de ez szerintem ide nem lesz elég, tavaly is csak 1-gyel kevesebb volt a ponthatár és most ha jól emlékszem, 64-gyel többen jelentkeztek, mint tavaly :(

talán a pécsi fogorvosira bejutok, ott tavaly csak 400 volt a ponthatár, meg 2013-ban is csak 395, bár ki tudja, ez se biztos...

2015. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem túl rózsás a helyzet. 16-án tették fel az érettségik eredményét: [link]

Ahogy néztem, a kémia emeltek csak 0,85%-kal lettek rosszabbak, és a fizika is csak 1-2tized%-kal lett rosszabb, mint a tavalyi, de a biológia emeltek bő 4%-kal lettek jobbak előző évnél és állítólag 500-zal többen írtak 80% feletti emelt bioszt, mint tavaly. A kémia mégsem lett olyan rossz, mint ahogy sokan mondták előzetesen, és sajnos többen is jelentkeztek. Úgyhogy valószínűleg jól felmennek a ponthatárok, van aki azt mondja, a 2013-as előtti évek szintjére megy vissza.

2015. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

(az előző 2 válasz is az enyém)

Sajnos a SZTE-FOK-ról lecsúsztam, de 412 ponttal a DE-FOK-ra bejutottam! :)

Neked, kérdező??

2015. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!