Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hétfőn adtak postára Pécsről...

Hétfőn adtak postára Pécsről Fehérvárra az egyetemtől egy levelet. Ha hétfőn se érkezik meg, akkor már tehetek "panaszt" kedden?

Figyelt kérdés
Igazából van benne egy csekk is, amit szerdán be kell fizetni. Mondjuk tudom, hogy nem sztenderd, de pl. az ELTE-ről, gondolom, pont emiatt kaptunk köremailt arról, hogy kiküldték nekünk a felvételi tájékoztatót. Ha véletlenül nem kérdezek rá, lehet, a diplomaosztóról is lecsúszok. XXI. századról van szó, minden másról tudnak köremailt küldeni (pl. véradás), erről meg nem... Pffffff...
2015. jún. 19. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem kaptad meg?
2015. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lett feladva?
2015. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tehetsz panaszt, ha addig nem jönne meg
2015. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha simán, ha ajánlottan (egyébként egyetemi hivatalos okiratot mindig ajánlottan kaptam eddig), akkor is itt kéne lennie. Hétfőn tuti, de ha hétfőn sem, kedden biztosan kell szólnom. Szóval jól meggondolva, ez a kérdés inkább indulat szülte költői kérdés... :D
2015. jún. 19. 16:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi megy itt Fehérváron mostanában, de egyre több helyről hallom vissza hogy gondok vannak a küldeményekkel. Az én családomban, pl egy elsőbbségi és egy ajánlott levél nem szándékozik megérkezni egy hete...
2015. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!