Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Műsorkészítő szak BKF? Mi a...

Műsorkészítő szak BKF? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Nos. Most megyek 10.-be és szorít az idő,de ez lényegtelen,mert már tudom,hogy ide szeretnék jönni továbbtanulni. Nem ismerem sem a szakot(nyilván tisztában vagyok vele,hogy mik is vannak itt),de nem tudom,hogy mennyire kemény,szigorú,eredményes? És az iskola? Minden érdekelne.Elsősorban BKF-esek véleménye,de mindenkiét szívesen fogadom,csak kulturáltan kérlek! 440000 egy félév úgy olvastam,nos ehhez biztos munkába kell majd állnom,de nem zavar:) 322 pont kell (jelenleg) erre a szakra. Ez soknak,közepesnek,kevésnek számít? Nehéz bejutni? Kik maradnak? Mi alapján? Szivatnak? Tisztességesek? Kell valami protekció,vagy hátszél? Könnyen ellehet majd helyezkedni utána?

2015. jún. 19. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

"Kell valami protekció,vagy hátszél? Könnyen ellehet majd helyezkedni utána?"


Az elhelyezkedéshez biztosan. Én ugyan nem erre a szakra jártam (nem is volt akkor még ilyen), de azt vettem észre, hogy a tanárok felkarolták azokat, akik érdeklődtek, szorgalmasak voltak és pluszmunkát vállaltak, főleg az utolsó négy félévre gondolok ezáltal. Szakmai gyakorlaton (biztos lesz) nagyon sok mindent el lehet érni, ha jó helyre kerülsz, lehet bizonyítani.


Az már más kérdés, hogy utána milyen szempontok alapján, hova vesznek fel, de úgy tudom - , ha nem is magas szinten - , hogy ezen volt évfolyamtársaim többsége most is a médiában dolgozik.

2015. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ez azért nem hangzott rosszul:) Te melyik szakra jártál? Szemezgettem a Corvinus Kommunikáció és Médiatudományi karával is,de oda rengeteg pont kell..És főiskolán mi van azokkal,akik felmentettek matekból?
2015. jún. 19. 22:49
 3/3 anonim ***** válasza:

Sima újságírásra - ha jól tudom, ez már meg is szűnt azóta.

Matek legfeljebb a számvitelnél érdekes, nekem ilyen nem volt.

2015. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!