Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Informatika szóbelin milyen...

TheDanush kérdése:

Informatika szóbelin milyen kérdésekre számíthatók, az anyagon kívül?

Figyelt kérdés
Az általam kihúzott tételből ugyebár kapok kérdéseket, de ezt leszámítva még milyen kérdésekkel illethetnek engem? És szeretném megkérdezni még azt is, hogy mennyi az esélye, ha 5 tételt egyáltalán nem tudok, hogy kihúzom őket? Holnapután van a szóbeli vagy azután.. azt majd csak hétfő reggel tudom meg, hogy én melyik nap vizsgázom.

#érettségi #szóbeli #informatika #2015 #nehézségszint maximális #vizsgahétfőutállak
2015. jún. 20. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már mentem el úgy vizsgázni, hogy a 40-ből 1-et nem tudtam. Természetesen azt húztam. Mindegyiket olvasd el legalább párszor. Hogy fogalmad legyen róluk. 2-3 nap alatt meg lehet 5 tételt tanulni. Anyagon kívül elvileg nem kérdezhetnek semelyik tantárgyból. Csak abból, ami a tantervben benne van. Legalább az órán el kellett hangoznia, amit kérdezni fog. Vagy ha van könyv, akkor abból választ valamit. Esetleg még annyi lehet, hogy valami példát kell tudni mondani. Mondjuk vírusírtó programokra vagy operációs rendszerekre.
2015. jún. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az anyagon kívül nem kérdezhetnek. Bőven elég az anyagot tudni.

Most komolyan, nem tudod, hogy mekkora az esélye, hogy 20 tételből 5 tétel valamelyikét kapd, és matekból meg átmentél?

2015. jún. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!