Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek mit csináljak?...

Szerintetek mit csináljak? Nem gondoltam volna, hogy elég lesz a pontszámom a SE diatetikára.

Figyelt kérdés
Ezért az egészségügyi szervezőt jelöltem meg! Mit csináljak? Ha elkezdem ezt a szakot, félévkor át lehet jelentkezni? Vagy ne iratkozzak be ebben az évben és jövőre jelentkezzek?

2015. jún. 26. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet átjelentkezni. Újra kell felvételizned.
2015. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos? :(
2015. jún. 26. 14:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Tuti.
2015. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
minek jelentkezel oda, ami nem érdekel?! Nevetséges már a kérdéskiírás is...
2015. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom miről beszélnek, de simán át lehet jelentkezni félévkor!
2015. jún. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én SE dietetikusi szakra készülök. Megkérdezhetem hogy hány pontod van,amivel nem mertél jelentkezni?

Szerintem azért bejelölhetted volna elsőnek a dietetikusi. Nem vesztettél volna vele semmit,max. csak a 2. helyre vesznek fel,de legalább megadtad volna magadnak az esélyt.

2015. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
két lezárt félév és legalább 3.5 feletti átlag kell az átjelentkezéshez, meg az hogy teljesítsd az összes felvett tárgyad.
2015. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó komment is hülyeség.. Nálunk (1. Év ápoló ) csomóan át jelentkeztek félévkor dietre gyogyira stb. és még vizsgaidőszak lezárta előtt megkapták az értesítést, hogy sikeresen át lettek véve, mindezt úgy, hogy volt akinek az anat vizsgája még meg sem volt..
2015. júl. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nálunk meg nem, a mi egyetemünkön ezeket kérték, onnan tudom, annak hogy átmehessek erre a szakra ezeknek a feltételeknek kellett megfelelnem.

III. éves mentőtiszt

2015. júl. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet akkor az első évben még engedékenyek, nem tudom :/

Én is SE-re járok :)

2015. júl. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!