Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A kommunikáció és média...

A kommunikáció és média (moderátor) két éves felsőfokú szakképzés az milyen szak? Alapvetően hol lehet vele elhelyezkedni? Esetleg van olyan innen aki oda jár, oda fog járni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Sehol.
2015. jún. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam, hogy ezekre a szakokra sok a jelentkező, így eléggé nehézkes az elhelyezkedés. :D Nem szépen fogalmazva büfészak, de ha neked tetszik akkor hajrá. Ha nem, csak az elhelyezkedés miatt akkor gondold át. :D
2015. jún. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos szinte lehetetlen vele elhelyezkedni.
2015. jún. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2015. jún. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is erre a képzésre jelentkeztem, ismerkedünk? 18/L
2015. jún. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4-es: pont ma olvastam a cikket, amit linkeltél. de szerintem nem ebből kell kiindulni. lehet, hogy vannak emberek akik így akarnak/tudtak feljebb jutni, de bízzunk benne, hogy néhányakban még van tartás. ;)

személy szerint én is kommunikáció és média szakra jelentkeztem (bár nem szakképzésre hanem rendes alapszakra), de biztos vagyok abban, hogy a karrieremet nem egy kanapén vagy egy autó hátsó ülésén szeretném megalapozni. :)

2015. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sehol nem lehet.
2015. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!