Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE koleszba mikor kell...

ELTE koleszba mikor kell jelentkezni?

Figyelt kérdés

ELTE-IK-ra jelentkeztem, szinte biztos hogy felvesznek, koleszos szeretnék lenni, viszont semmit se tudok róla.

Mikor, hol kell jelentkezni?

Általában mennyibe kerül?



2015. jún. 27. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Bár ez még a tavalyi, de az időpontok nagyából ugyanazok maradnak. A többi meg szintén valid.

2015. jún. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Augusztusban lesz majd valamikor a felvételi a Neptunban, ne aggódj időben szólni fognak.

Viszont ha nem tudsz róla semmit, mindenképp olvasd el a tudnivalókat, amit az első linkelt. A pontszámítás nagyon nagyon fontos! Számold ki mennyid lenne és ha nincs legalább 35 szerintem ne nagyon várj sok sikert... Nem akarlak elkeseríteni de hihetetlenül nehéz bejutni. Azért én drukkolok neked, hátha összejön. ;)

2015. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!