Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szegedi Tudományegyetemen...

Szegedi Tudományegyetemen vannak budapestiek vagy csak vidékiek járnak oda többségben?

Figyelt kérdés
Barátságosabb a tárasaság/környezet ott mint Pesten?

2015. jún. 28. 00:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Többségben vidékiek járnak oda, de természetesen vannak pestiek is.
2015. jún. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal barátságosabb szerintem. Igazi egyetemi város. Rengetek szabadtéri program, bulik, rendezvények. Pörög az egyetemista élet.

Gyönyörű város.

Vannak pestiek is, de túlnyomó része 'vidéki'.

2015. jún. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal barátságosabb és tisztább is. Hozzá sem lehet hasonlítani Pesthez. Rengeteg program és buli van az egyetemisták részére. Ha Szegeden egyetemista valaki, akkor rengeteg kiváltsága van. :) Gondolok itt különféle kedvezményekre, jogosultságokra.
2015. jún. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha választhatnátok Pest és Szeged között hova mennétek?
2015. jún. 28. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Én soproni vagyok, de Szegedre jártam egyetemre gyógyszerészkarra. A távolság, ami húzós kicsit, kb. 6-7 óra vonat, de meg lehet szokni, amúgy más okés volt
2015. jún. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!