Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Krúdyban tényleg...

A Nyíregyházi Krúdyban tényleg magán tanárt kell keresni ha jó tanuló akarsz lenni?

Figyelt kérdés

Azt hallottam egy ismerősömtől ,hogy rossz a nyelv oktatás, és ha matekszakra akarok menni akkor is kell külön magán tanár. Ezt csak azért kérdem mert idén mår szeptemberben tudni kell hova akarok tovább tanulni és ezt megjelölném. Ezekből mennyi igaz?:

:o A válaszokat előre is köszönöm.:3

14/L


2015. jún. 28. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem föltétlenül kell magántanár, persze ha van, az nagy segítség az anyag megértéséhez.

Az idegen nyelv oktatás egyáltalán nem rossz, persze nyilván nem olyan erős, mint Nyíregy humán középiskoláiban.

2015. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

SZERINTEM ez kamu.. nem ismerem az iskolát, de nem ettől függ, hogy jó tanuló -e valaki

aki szorgalmas és tud tanulni, ráérez annak egy rosszhírű iskolában is menni fog a végső cél, azaz az érettségi.

aki meg lusta vagy nem foglalkozik vele,az egy jó gimiben is lehet kettes érettségikkel tele.


én a megye legjobb gimijébe jártam 4 évig, és most hogy elballagtam, úgy gondolom, hogy azonkívül, hogy az órákon csend volt nem sok pluszt kaptam ettől az iskolától.szóval a légkör jó volt a tanulásra, de pl így is volt aki különtanárhoz járt és rosszabb eredményei voltak, mint nekem tanár nélkül.

matekból meg szerintem matektagozaton középszinten biztos jól felkészítenek, emelt szintre kellhet tényleg tanár, hogy a nehezebb dolgokat elmondja.de ez is szerintem függ a szorgalomtól , ha sok példát megcsinálsz otthon és nem hanyagolod el a házikat akkor nagy baj nem lehet.

2015. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
KAMU!! Ez a második legjobb vidéki gimnázium az országban, mióta idejárok kitűnő voltam végig, idén előrehozottat tettem nyelből és bőven 90% fölött sikerűlt. Ja és soha nem jártam magántanárhoz. Biztos vannak akiknek kell a magántanár 1-2 tárgyból az irigykedők meg persze rögtön fröcsögnek hogy a Krúdy így meg úgy rossz. Tessék megnézni az eredményeket!
2015. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam senkit megbántanj ezzel a kérdéssel csak nekem az unokatesóm mondta hogy a Krúdyt nem fogom bírni mert az ő kitűnő osztálytársa sem bírja a biosz szakot de a biosz az más mint a matek szak meg hogy ne menj oda mert rossz a nyelv oktatás plusz tele van gazdag k*rvákkal. Miközben ő teljesen más suliba jár. De köszönöm a válaszokat mindenkinek :3
2015. jún. 29. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem te idegesítettél fel, hanem a tudatlanok. Igen, vannak gazdag k****k is (mint mindenhol) de egyáltalán nem ők vannak többségben. Attól hogy uncsid (jó esetben) ismer néhány krúdyst még nem lesz mind a 600+ tanuló ugyanolyan. Rosszabb esetben meg csak fröcsög és tudatlanul ítélkezik. Az ilyen emberek idegesítenek de nagyon :D
2015. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elhiszem :)
2015. jún. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!