Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Várjátok az egyetemet? Most...

Várjátok az egyetemet? Most érettségizettek, vagy régebben, de most felvételizők? Hova jelentkeztetek, mennyi pontotok lesz?

Figyelt kérdés

De legfőképpen várjátok?Mentek gólyatáborba?

(Tudom még nincs hivatlos eredmény, de gondolom a pontszámból már sokan sejtik, hogy hova jut be)


2015. júl. 2. 15:04
 1/5 anonim válasza:
Ja ja ja, már alig várom. :D Idén érettségiztem, és nagyon úgy néz ki, hogy az EKF-re megyek, 400 ponttal, mozgóképkultúra szakra. Gólyatáborba meg mindenképp menni kell, ki nem hagynám. :)
2015. júl. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én nem megyek gólyatáborba. nem is tudom, hogy várom -e az egyetemet.egyrészt érdekel, hogy milyen lesz, de félek is tőle, hogy nem bírnám vagy nem lesznek barátaim stb
2015. júl. 2. 15:38
 3/5 anonim ***** válasza:
OE-Kandóra, nyelvvizsgám még nincs így csak 344 pontom lesz. Pár éve érettségiztem, idén csak ismétlőt tettem, eléggé várom már, valószínű megyek gólyatáborba is.
2015. júl. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én szeptemberben kezdtem az egyetemet, de menet közben meggondoltam magamat és átjelentkeztem egy másik egyetem másik szakára.

Eléggé várom, most végre egy kicsit eltávolodok az általam ismert környéktől. A gólyatábort meg ki nem hagynám :D

Amúgy ELTE és 388 pont.

2015. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a Petőbe jelentkeztem konduktor szakra. Valószínűleg elég is lesz rá a 425 pontom. Gólyatáborba biztosan nem megyek, mert hatalmas kiadás, főleg úgy, hogy 350km-re lakok az egyetemtől, így nekem a lakhatást is meg kellesz oldani, másrészt nem igazán vagyok bulizós fajta. Magát az egyetemet nagyon várom, leginkább a gyakorlatok miatt. :)
2015. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!