Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi karán kötelező a kollégium?

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem, alkalmasságik megvannak, a pontom is elég lesz úgy tűnik. Eddig úgy tudtam kötelező a kollégium, azonban a napokban néhány helyen azt olvastam hogy nem. Kötelező vagy sem?

2015. júl. 3. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha már RTK-ra mész akkor egy jó tanács:

Az egyik legfontosabb munkaeszközöd a telefonod lesz, szal már most kezdhetnéd azzal, hogy nem ezen a bohóc oldalon szerzed be az információt, hanem hivatalos forrásból.

Hívd fel őket!

Nem fogják leharapni a fejed!

2015. júl. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Kötelező!

2. ŐKET kérdezd.

2015. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ide akartam menni csak megsérültem. Nem kötelező, de a többség mégis igénybe veszi. Én biztos nem vettem volna. A rendészeti szaközépiskolák fórumján még kicsit ki is nézték azt aki nem akart kollégista lenni. Remélhetőleg az egyetemen ilyen nincs. Van egy bentlakásos, pár hetes alapkiképzés, utána nem kötelező. A katonáknak kötelező csak.
2015. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező, de a nagy többség kolis. Praktikusabb, nagyon rossz a bejárás.
2015. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Messze van a koli az egyetemtől?
2016. júl. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ott van az egyetem területén. egyébként mostantól 1 évig kötelező lesz mindenkinek
2016. júl. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ha jövőre felvesznek, kötelező lesz koleszban laknom? Miii? :o (erről még nem is hallottam)
2016. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
az első tanévben igen
2016. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
és ez a amúgy hol van leírva?
2016. aug. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Ne vegyétek rossz néven a válaszomat de nem teljesen értem, hogy mi ilyen meglepő a kollégiumba. Ez nem egy egyszerű főiskola, hogy bejárkálok néha-néha. Ez egy szigorú parancs uralmi rendszerre felépített intézmény pont ugyan olyan mintha elmennél rendőrnek, katonának vagy tűzoltónak (kiképzés, rend, parancs teljesítés stb.) Persze vannak civil szakok amik kivételt képeznek de nem ezek a jellemzőek.
2016. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!