Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Véleményetek Mezőtúri Reformát...

Véleményetek Mezőtúri Református Gimiről mi hányas átlag kell oda hogy fel vegyék az embert?

Figyelt kérdés
2015. júl. 8. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Én mo djjk nem oda, hanem a Telekibe jártam Túron, de hallottam egy-két dolgot. Nem tudom mennyi igaz belőle, de nem szeretik a diákokon a különféle testékszereket (fülbevalót kivéve), a pl szivárny színű hajat. Nagyobb ott a szigor mint a Telekiben, nagyon jó sportolók vannak ott, tanárok szigorúbbak, de nem olyan mint egy zárda :) Diákok terén nem sok jó tapasztalatom van, a legtöbb Számomra nem volt szimpatikus főként a gimisek közül, de lehet hogy csak én vagyok ilyen elfogult vagy nem is tudom. A szakközepesekkel jobban szimpatizáltam. Tornatermük szerintem nagyon király :D most így Ennyi jutott eszembe. :D
2015. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átlagot nem tudom, de szerintem ha megvagy 4 egész vagy mondjuk 3,9 az már elég lesz.
2015. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!