Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most leszek kilencedikes egy...

Most leszek kilencedikes egy olyan iskolában ami nem tűnik jónak. Szeretnék átmenni Szolnokra a Széchenyi István gimnáziumba angol-biosz szakra, de csak tizedikben. Mit kell tennem ahhoz, hogy felvegyenek oda?

Figyelt kérdés
Akik pedig oda jelentkeztek és a 2015-16-os évet ott kezdik hányan vagytok az osztályban? Normális válaszokat várok, köszönöm!

#Szolnok #angol-biosz
2015. júl. 12. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a jelenlegi gimid legalább olyan jó és ugyanolyan tantervű, mint a Széchenyi akkor szerintem próbálkozhatsz az átmenetellel. Persze azért tudnod kell, hogy a Széchenyi nem köteles téged átvenni.
2015. júl. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mért csak tizedikben? Mért nem próbálsz meg most átiratkozni oda, nyáron még van mozgás.
2015. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék mert kollégiumban kellene laknom.Egyenlőre szeretném elvégezni a kilencediket és az átlagtól függően megyek át vagy sem.
2015. júl. 14. 19:26
 4/7 A kérdező kommentje:

Helyesbítek.

Mivel kilencedikbe csak a szomszéd városba megyek tanulni (emelt angolra) így nem leszek kolis.Ha a kilencedikes bizonyítványom rossz lesz felesleges elmennem kollégiumba. A Széchenyibe kellett felvételi ahova én megyek oda nem kellett....

2015. júl. 14. 19:53
 5/7 M.mónika válasza:
Szia! Én a Szechenyibe járok ugyan így angol-biosz szakra. Nagyon jó kis iskola én is iskola váltás következtében kerültem ide de nagyon szeretem és egyáltalán nem bántam meg, h àtjöttem. Szerintem az lenne a legjobb ha már szeptemberben itt kezdenél mert akkor össze szoknàl az osztállyal. Ha bármi kérdésed van még esetleg a suliról akkor írj üzenetet, megadom a Facebook elérhetőségem és ott szivesen segítek neked.
2015. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt.:) esetleg fb-n tudnank beszelni?:) rengeteg kerdesem lenne!
2015. júl. 17. 10:56
 7/7 M.mónika válasza:
Írtam üzenetet itt:)
2015. júl. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!