Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Hotel...

Mi a véleményetek a Hotel Flandriáról, vkinek tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Muszáj koleszosnak lennem, hogy olcsóbban kijöjjünk és a Flandria lenne a legcélszerűbb minden szempontból.

2015. júl. 13. 11:07
 1/2 anonim válasza:
Én töltöttem már el ott több éjszakát önszántamból :D csak anyagi megfontolás miatt, bár nem tudom, hogy egy egész tanévre tényleg olcsóbban kijönnél-e, ha ott laknál. az biztos, hogy én éveket ott nem tudnék eltölteni. Találkoztam diákokkal , de a munkások többen vannak, akik zavartalanul mászkálnak fél pucéron a folyosókon egész nap (a nemedet nem tudom, de én lányként kicsit féltem, mert előfordult, hogy beszólogattak). A másik észrevételem az, hogy igen zajos, már reggel 6-7kor kiabálnak a folyosón, a bőröndöket húzogatják össze-vissza (bár ez lehet, hogy az összes koliban, diákszállón így működik, ezt nem tudhatom). Én személy szerint nem szeretnék ott lakni, de mindannyian mások vagyunk, lehet, hogy neked nem lenne problémád vele. Ajánlom, hogy próbaként a nagyon közeli jövőben tölts el ott 1-2 éjszakát, és azután dönts. Sok sikert! :)
2015. júl. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyenek a szobák?
2016. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!