Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová mennyek? Nem tudok...

Hová mennyek? Nem tudok választani!?

Figyelt kérdés
Vagy gimi matekszak vagy szakközép gépész , electro-teknika szakra akarok továbbmenni és új életet akarok kezdeni mert az ittenit elrontottam :/ (két baráti társaság között voltam , ott is maradtam 0 barát) úgy is most kell továbbtanulnom ,melyik városba menjek továbbtanulni ahol mozgalmas a diákélet? Ugy kb dunántúl , talán budapestől keletebre egy 20km is belefér , lényeg hogy ne legyen lepukkanva , meg minél kevesebb legyen ez a bebaszunk tombolunk kortársam , minden válaszra megy a zöld pacsi :) jöhetnek a pozitiv/akárnegativ vélemények városokról , iskolákról :)

2015. júl. 17. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem inkább fejleszt a magyar nyelvtanodat, ezzel a helyesírással nem való neked gimnázium, megbuknál az érettségin.
2015. júl. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
fejleszd (elírás volt)
2015. júl. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
R.I.P. magyar nyelvtan.
2015. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább a szakközepet válaszd.

Én gimibe járok, általános szakra, de te pedig matekra mennél, és ugye ott vagyunk hogy nincs szakma, csak egy érettségi. Én nekem jó a gimi, mert továbbtanulok.

De a szakközéppel jobban jársz! Lesz egy szakmád, és ha tovább is tanulnál ugyan úgy megteheted, és legalább lesz valami a kezedbe ami nem csak egy érettségi. :)

2015. júl. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!