Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » AJTP legelső évére milyen...

Jackye Edward kérdése:

AJTP legelső évére milyen iskolai cuccok kellenek?

Figyelt kérdés
Milyen óráink lesznek? ,kellenek-e rajzlap szineslap ? Koliba mit vigyek ? Stb

2015. júl. 17. 16:44
 1/1 anonim válasza:

Én most fejeztem be a legelső évet. :))

A következő óráink voltak: nyelvtan, irodalom, matematika, testnevelés, tanulásmódszertan, komplex-humán ismeretek (vagyis töri), természetismeret (nincsen különbontva a négy tantárgy, egybe van), számítástechnika (heti négy az ECDL-vizsgák miatt), angol (ebből is nagyon sok van az év végi nyelvvizsga miatt), osztályfőnöki. Remélem, hogy nem felejtettem ki semmit. Ének nincsen, rajz sem, technika sem, stb...

Szóval, mivel nem lesz rajz, nem kell semmilyen lapot bevinned. :))

Mi kaptunk egy csomó tisztasági csomagot a programtól év közben (dezodor, sampon, tusfürdő, stb.), meg kaptunk egy nap mappát, csomó füzetet, vonalzókat, körzőt, meg ilyesmik.

Ha allergiás vagy valamilyen tollra, akkor vigyél saját párnát. Természetesen vigyél ágyneműhuzatot, és lakatot is, hogy be tudd zárni a szekrényedet. Hosszabbítót is érdemes vinni. Remélem, hogy segítettem. ^^

2016. júl. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!