Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME villamosmérnökin milyen...

BME villamosmérnökin milyen számítógépes programokat kell használni ami nem fut el Mac OS X-en?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden programnak van, ha nem is teljesen, de elfogadhatóan megegyező variációja másik op rendszerre. Programozás tanulásához meg úgy se kell más csak egy notepad meg fordítóprogram. Meg szerintem alapból adnak javaslatot a tanárok, ha nem is idehaza, de azért az os x elég elterjedt ezen a téren.
2015. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. A Linuxxal mi a helyzet?
2015. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, gepeszen nem hogy "alternativakat", de az adott programnak a hivatalos OSX verziojat se engedtek hasznalni nehany evvel ezelott (AutoCAD). Persze ettol meg lehet, hogy villanykaron nem igy van, de szerintem ha mindenkepp ragaszkodsz a Machez, akkor marad a BootCamp.
2015. júl. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1

A programozás nem gond azt mind1 milyen op rendszerrel csinálom.

Különböző áramkörtervező izékre gondoltam meg nemtom mik vannak még.


#3

Nem engedték használni?:O Az jó :D

Nem ragaszkodok machez, csak az van :D akkor valszeg rakok majd rá egy windowst.

2015. júl. 19. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!