Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan budapesti gimi...

Van olyan budapesti gimi amelyikbe olyan amerikai szekrények vannak és mindenkinek saját szekrénye van?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem nehogy azt higyjétek hogy ez alapján fogom megválasztani a gimit de tényleg érdekel hogy van e itt ilyen :D És lécci kíméljetek meg a hülye válaszoktól :D
2015. júl. 18. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem amerikai jellegű, de mindenkinek van saját.
2015. júl. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És a sajátot úgy érted hogy minden osztályank vagy 1 saját szekrénye vagy minden gyereknek?
2015. júl. 18. 23:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan ritkaság manapság.
2015. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden gyereknek van, de nem a folyosón, hanem az osztályteremben
2015. júl. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én nem Budapesti gimibe járok, de a folyosón rengeteg szekrény van, és mindenki igényelhet magának. Tehát nálunk van. (Borsod megye)
2015. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
károlyi mihályban is úgy van, én nem tudom elképzelni hogy lehet máshogy, fszom vinné haza az atlaszokat meg a szöveggyűjteményeket, amikor csak órára kell
2015. júl. 19. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:D köszi a válaszokat
2015. júl. 20. 09:00
 8/8 anonim válasza:
a diósdi általános iskolában is hasonlók vannak
2015. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!