Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » GIMNAZISTÁK NYÍREGYHÁZÁN!...

GIMNAZISTÁK NYÍREGYHÁZÁN! Mondanátok nekem humán tagozatos középiskolákat Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek hetedikes (egy és fél hónap, húú) és csak annyi a kritériumom, hogy humán tagozatos középiskola legyen. Előre is köszönöm a válaszokat!:-)

2015. júl. 21. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd kapsz egy pályaválasztási könyvet amibe minden iskola benne van és válogathatsz...már ha kapsz..
2015. júl. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kolcsey, human tagozat azt hiszem az egyetlen. A vasvari "altalnos"tagozat is kinal lehetoseget a kesobbiekben emelt szinten tanulni irodalmat s tortenelmet
2015. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én az aranyba jártam, humán tagozatos voltam. Nem tudom, hogy indul-e még olyan, de a gimi az humán beállítottságú eléggé :)
2015. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon köszönöm, akkor Kölcsey, Arany, és Vasvári...

Ezeket megjegyzem:D

Egyébként, a Vasváriban még a zene tagozat után érdeklődtem... Az milyen?

2015. júl. 26. 15:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Ének-zene tagozat, ami az általánossal van összevonva.

Vasváris vagyok, de nem énekes, annyit tudok, hogy emelt szinten van ének órájuk, és az iskolai kórus tagjai.

2015. aug. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, már eldöntöttem, hogy a Kölcseybe szeretnék jelentkezni:)
2015. szept. 27. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!