Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy középiskolában hogyan...

Egy középiskolában hogyan jelzik ha tankönyvosztás van?

Figyelt kérdés
Egy szakközépiskolában fogok tanulni , de az iskolától nem kaptunk információt , hogy mikor lesz a tankönyvkiosztás.Ilyenkor hogyan értesítik a diákokat?

#középiskola #tankönyvkiosztás
2015. júl. 23. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha még nem kaptál a felvételi eredményről értesítőt, kapni fogsz. Vagy valami más, köszöntő levelet. Vagy felhívod őket, amikor van ügyeleti idő. Meg fogod tudni. :)
2015. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kapsz levelet, e-mailt, kiírják az iskola honlapjára, vagy az ajtajára, stb.
2015. júl. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

A felvételi értesítőt már biztosan megkapta a kérdező :)

Az évnyitóról csak írtak infót, hogy szeptember 1-én lesz...?! Az évnyitókor fogod megkapni a tankönyveket, az osztályfőnök el fogja mondani, mi módon.

2015. júl. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát az évnyitón fogjuk megkapni , nem még a nyári szüentben?Nekem általálonsban mindig is úgy volt hogy kaptunk egy csekket és rajta az időpontott , de most nem hiszem , hogy így lesz , levelet még nem kaptam , az iskola honlapján erről szó sincs , csak félek hogy le ne maradjak róla :/
2015. júl. 24. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom, egészen tavalyig általánosban nekem is úgy volt, hogy egy bizonyos tankönyvboltban kellett megvenni az évnyitó előtt. De tavalytól úgy volt, hogy az évnyitón kaptuk meg, és idén is (gimis leszek) így lesz.
2015. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyeld, mert pl. nálunk csak egyszer kapták meg az évnyitón és csak a végzősök. Egyébként mindig 1-1,5 héttel iskolakezdés előtt osztották. Az iskola honlapján is csak augusztus 20-a után jelent meg.
2015. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!