Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a DE-FOK-ra jár vagy...

Aki a DE-FOK-ra jár vagy járt, (vagy esetleg más fogorvosira) tudna pár információt mondani? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés

Felvettek ide, és szeretnék pár információt kérni :)

Ilyenekre gondolok, hogy milyen a légkör, maga az iskola, sokat kell mászkálni az előadások és gyakorlatok között (mennyire vannak egy helyen), milyenek az előadók, gyakorlatvezetők, mennyire segítőkészek általában, milyenek a gyakorlatok, mik a szórótárgyak (gondolom anatómia, élettan, biokémia, sejtbiológia kemény lehet), milyen könyvek jegyzetek kellenek elsőben,milyen a közösség, közeg általában

Előre is köszi a válaszokat :)



2015. júl. 24. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az órák egy helyen vannak, klinikatelepnek hívjuk a területet, ott van minden egy helyben, csak más-más épületben :) ezen könyveket tudom mondani, ezek biztos kellenek majd: Réthelyi: Funkcionális anatómia, Sobotta, Langnam: Orvsoi embriológia, Ross: Szövettan kézikönyv éa atlasz, Damjanovich: Orvosi biofizika :)
2015. júl. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Az órák, gyakorlatok, tanárok milyenek?

2015. júl. 24. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Ebben sajnos nem tudok neked segíteni, én gyógyszerészhallgató vagyok, de sok orvosis ismerősöm van, meg látom mi megy más szakokon, így ezeket el tudtam mondani, mi is ott tanulunk, ahol az orvosisok és fogorvosok, egyébként gratulálok a felvételhez, Isten hozott a DOTE-n :))
2015. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Én is voltam gyógyszerészhallgató Szegeden, csak az nem jött össze, a matek nem ment, az ott nagyon kemény, de a többi tárgyam meglett és inkább az anatómiás tárgyakat tanulom a kémiás tárgyak helyett :)

2015. júl. 24. 18:56
 5/7 A kérdező kommentje:
de te meg vagy elégedve a GYTK-val? Jók az előadók, gyakorlatvezetők, és a közösség?
2015. júl. 24. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább privátban beszéljük meg :DD írj, ha szeretnél :D
2015. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké
2015. júl. 24. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!