Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek megkockáztassam a...

Szerintetek megkockáztassam a jelentkezést?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin szeretnék jelentkezni és a kinézett szakon 35 ponttal többet értem el mint ami a ponthatár. De maximum csak 3 embert vesznek fel, és félek, hogy esetleg sokan jelentkeznek magas pontszámmal. :( Tavaly csak 1 ember jelentkezett ide pótfelvételin, idén meg alapból sokkal kevesebben jelentkeztek. Mit gondoltok?

2015. júl. 28. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
sima felvetin miert nem vettek fel, ha35tel tobb van?
2015. júl. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy póton csak fizetősre jelentkezhetsz?
2015. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Kedves kérdező! Bocsi de mit kockáztatsz ha államira nem vettek fel.Bátraké a szerencse!
2015. júl. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ja és akinek tényleg olyan sok pontja van, már felvették 23.án
2015. júl. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, nem vagyok h*lye mint sok jelentkező, hogy fogalma sincs mi hogy működik, pontosan tudom, hogy fizetős. És nem tudom miért kell bunkózni, amiért feltettem egy kérdést! Szerintem akkor és oda jelentkezek amikor és ahova akarok. Mégis milyen jogon kérik tőlem számon idegenek, hogy miért nem vettek fel eddig? Röhej. Csak tanácsot kértem, akinek nem tetszik a kérdés az miért marad itt?
2015. júl. 28. 13:32
 6/10 A kérdező kommentje:
És miből gondolják egyesek, hogy jelentkeztem az általános felvételi eljárásba? Vagy hogy jelentkeztem arra a szakra amire most akarok? Lehet, hogy csak most találtam rá, és jobban tetszik mint az eddigiek, azért nem jelentkeztem rá eddig. Az emberek változnak. Ha meg már évek óta azt tervezem, hogy külföldre szeretnék költözni, akkor teljesen felesleges az állami helyekért szenvednem, amikor úgyis visszafizettetik velem, bár nem hiszem, hogy ez másra tartozik.
2015. júl. 28. 13:35
 7/10 anonim válasza:
50%
Valamit nagyon félre értettél senki nem bunkózott veled.Próbáld meg szerintem nincs vesztenivalód,legfeljebb jövőre próbálkozol megint.
2015. júl. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát szerintem aki számonkér, hogy miért nem vettek fel 23-án az elég bunkó. Mit fáj az neki, hogy én mikor jelentkezek? A másik két válaszolóból is csak egy válaszolt a kérdésre.
2015. júl. 28. 17:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 2. válaszoló. Kérlek bocsásd meg, hogy le mertem írni, hogy így már csak fizetősre mehetsz, és ezzel segíteni próbáltam, hátha ezt az infót nem tudod. Már látom, szörnyű alak vagyok :(
2015. júl. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát azért mert a többség semmit sem tud arról ami a saját felvételijében zajlik, nem kell azt feltételezni, hogy én sem néztem utána. xD Ez annyira alap információ. Még tudakozódni sem kell hozzá, elég ha olvasni tud az illető, hisz ott van a meghirdetett szakok mellett, hogy ANK. A rádióban minden nap 100x bemondják. Amúgy nem rád értettem, hogy bunkó vagy, de te sem válaszoltál.
2015. júl. 28. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!