Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Computer School-Villanyszerelő...

Computer School-Villanyszerelő/Elektronikai technikus-Jár valaki ide, esetleg más képzésre? Milyen a suli?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyantól várnék választ,aki ide jár konkrétan (én a Budapesti intézményükbe mennék,és estire).Az iskola maga érdekelne,jók-e a tanárok,nincs-e átverés,stb...

2015. júl. 29. 02:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Eddig nem is volt itt villanyszerelő képzés, de azért már kiteszik honlapra, hogy mi a diákok véleménye róla :D
2015. júl. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
52%
Az iskola épülete szép. A tanárok jófejek, ahogy a gondnok is. Az iskolának van egy saját macskája aki bemehet az órákra és ha engeded az öledbe is ugrik 😃
2015. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hallod ezt, kacsa11? :D Szép az iskola épülete, minél szebb egy iskolába jársz, annál jobb villanyszerelő leszel, de ha eleget simogatod a szaros macskát, sokkal több minden megmarad a kétségtelenül színvonalas órai anyagból, csak hát ezt nem emelik ki külön, hiszen alap az okj-s képzéseknél idehaza.
2015. júl. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na,akkor megnyugodtam,szép épület+cica-megyek is holnap beiratkozni :)
2015. júl. 30. 17:31
 5/10 anonim válasza:

Be ne iratkozz oda, most 2015ben indítanak először képzést, és a gyakorlatot is helyben próbálják megoldani. Nem lesz az jó, nem készítenek fel rendesen.


Ha ajánlanom kéne, akkor gödöllőn a madách imrét ajánlanám, 2napot kell bejárnod elméletre, a 3nap pesten van gyakorlat, ahova kiosztanak. (BKV, Siemens, és egyéb cégek) Ha jól megy, akkor a szakma végzése után, még állást is ajánlanak.


Ugyanezt nem mondhatod el a comuter schoolban majd, mert nemhiszem hogy egy iskolában fognak állást ajánlani, max 1 embernek, de egy osztálynak nem.


És nemutolsó sorban, így csak állami ösztöndíjjat kapsz, ha rendes gyakorlati helyed van, az még külön fizet.


Például bkvnál adnak +10ezer forintot, és éves bérletet, de van aki kézbe ad 20ezret.


Így akár havi 50et is kaphatsz, és tanulsz.


Sok sikert :)

2015. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,majd utánanézek,bár így elsőre nem látom a honlapjukon,hogy esti tagozat is van,nekem pedig meló mellett kéne :)
2015. aug. 5. 07:30
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. És a debreceni tagintézmény?
2015. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Na,idő közben beiratkoztam a Computer School-ba,eddig 3 hete járok,és azt kell mondjam,teljesen elégedett vagyok. A tanárok szimpik,szerintem elég jók is - figyelembe véve persze,hogy esti tagozat,és itt azért nagy hangsúly van az otthoni tanuláson is. Én elektronikai technikusra járok,de láttam pl az ápolók/masszőrök gyakorlati termét,szuperül felszerelt,kedvet kaptam volna oda is beiratkozni :D Állítólag az elektronikai labor is szuper,de még nem volt ott óránk,de egyelőre csak ajánlani tudom,aki jönne.
2015. szept. 25. 07:22
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért nem gondoltam volna, hogy megkeresnek és pénzt ajánlanak azért, hogy ilyet írjál. Kemééény.
2015. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hát igen, elég gyenge iskola. Azzal hogy te estin leteszel egy szakmát, kb annyit érsz el hogy lesz róla papírod, jobb esetben, de abba hogy te a szakmába elhelyezkedel ne is reménykedj.



Amúgy az említett suliba a nappali képzés is nagyon gyenge elektronikai tantárgyakban, nagyon kevés az elmélet és a gyakorlat, amiből szintén nem fognak nagyon a diákok az adott szakmájukban dolgozni.


A többi szakmához az iskolában nemtudok mit mondani, azt nem ismerem.

2015. okt. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!